A50FBLCSC5 StarTech.com A50FBLCSC5 Glasvezel kabel 5 m LC SC OM3 Turkoois

Informatie

Levertijd
Op voorraad, 1-2 werkdagen
Conditie
Nieuw
Voorraad
4

€ 34,38
Excl. btw: € 28,41

Beschrijving StarTech.com A50FBLCSC5 Glasvezel kabel 5 m LC SC OM3 Turkoois

StarTech.com A50FBLCSC5. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

Specificaties StarTech.com A50FBLCSC5 Glasvezel kabel 5 m LC SC OM3 Turkoois

Kenmerken
5 m
OM3
LC
SC
Mannelijk
Mannelijk
Turkoois
Halogeenvrij
Ja
50 µm
125 µm
Multimode
850 nm
10 Gbit/s
85447000
RoHS
Halogeen
Gewicht en omvang
3 mm
Verpakking
200 mm
220 mm
21 mm
86 g"

Algemene kenmerken

SKU
A50FBLCSC5
EAN
65030827201
Merk
StarTech.com

Waarom kopen bij studenten-laptop.nl

  Op een werkdag voor 18 uur besteld is zelfde dag verzonden
  Vanaf €50,- gratis verzending in Nederland en België
  Binnen 14 dagen retourneren
  Eigen service afdeling
  Onze klantenservice is 24x7 bereikbaar

 

Webwinkel keurmerk

  Onze klanten waarderen ons met een 9,6.

  Aangesloten bij een geschillencommissie.

 Goedgekeurd op EU wetgeving.

  Veilig betalen via I-Deal of Paypal

 

Over StarTech.com